Rockmetalshop.pl – wymyśl własną modę

Alternatywny ubiór jak żadna wiodąca moda pozwala wyrazić siebie, swoje przekonania, gust i osobowość. Jednym z najstarszych na polskim rynku sklepów oferujących odzież i akcesoria z zakresu mody kontrkulturowej jest Rock Metal Shop. Ten internetowy sklep już od lat zaopatruje przedstawicieli subkultur w wyjątkowe, niespotykane w żadnym innym miejscu w Polsce towary. Dumą sklepu jest bardzo rozległa i stale poszerzana współpraca z różnymi wytwórniami, przez co fani zespołów bez problemu znajdą tutaj wymarzone gadżety i ubrania dla siebie. Sklep oferuje także buty, zwłaszcza glany i trampki, koszulki patriotyczne, odzież militarną oraz plecaki typu kostka.

Szeroka oferta glanów

Przedstawiciele wielu subkultur nie wyobrażają sobie życia bez glanów. Dobrze dopasowane do nogi, pozwalają pójść na koniec świata i z powrotem, nie powodując obtarć ani ran, a na koncertach podczas szalonego pogo pod sceną są elementem obowiązkowym – dzięki wzmocnieniu czubków blachą nie trzeba obawiać się o kontuzje. Rock Metal Shop oferuje glany różnych producentów, od kultowego obuwia Dr. Martens aż po rodzime firmy, na przykład Altercore. Wielkość oferty sklepu jest naprawdę imponująca – można wybierać pomiędzy różnymi kolorami, zdobieniami, wysokościami (od trzech aż do dwudziestu dziurek), modelami. Większość glanów w ofercie wykonana jest z naturalnej skóry, jednak są i wersje syntetyczne, dzięki czemu osoby przeciwne wykorzystywaniu naturalnych skór mogą znaleźć idealny produkt dla siebie. Przeglądanie oferty sklepu sprawia, że trudno się zdecydować – tak wiele oryginalnych butów w jednym miejscu po prostu musi skłaniać do dłuższego zastanowienia się nad wyborem.

Koszulki patriotyczne

Skojarzenie z Rock Metal Shop dla stałych bywalców to głównie glany, jednak sklep może poszczycić się także niezwykle bogatą ofertą koszulek z nadrukami nawiązującymi do alternatywnej sceny muzycznej. Można tu też znaleźć popularne ostatnio wśród fanów cięższych brzmień (i nie tylko) koszulki z nadrukami w tematyce patriotycznej oraz militarnej. Na stronie sklepu można wybierać spośród bardzo wielu oryginalnych, żywych i przykuwających wzrok wzorów zarówno bezpośrednio dotykających tematyki II wojny światowej, kampanii wrześniowej lub polskiego wojska, jak i utrzymanych w ogólnym, militarnym klimacie pełnym charakteru. Z taką koszulką nie sposób nie zostać zauważonym – jej nadruk mocno i dosadnie komunikuje poglądy noszącego, co dla przedstawicieli wielu subkultur może być tylko zaletą.

Dodaj komentarz