Trampki na dziesiątki sposobów

Trampki są obuwiem, które w modzie alternatywnej zajmuje silną pozycje. Noszą je przedstawiciele wielu subkultur, niektórzy traktują jako obuwie codzienne, inni – jako wygodną lub letnią alternatywę dla glanów. Rock metal shop oferuje trampki wysokie, niskie oraz półtrampki, wszystkie modele od klasycznej, czarno-białej kolorystyki aż po oryginalne, rzucające się w oczy wzory i barwy.

Kultowy plecak – kostka

Każdy, kto choć trochę orientuje się w undergroundowej scenie muzycznej i związanej z tym modzie, zna plecak – kostkę. Ten wojskowy model odznacza się wysoką funkcjonalnością i ponadczasową prostotą, która zostawia jednak pole dla własnej kreacji. Plecak – kostka staje się najczęściej tłem dla przypinek wyrażających upodobania muzyczne i światopogląd noszącego. Rock metal shop posiada w swojej ofercie plecaki w kolorze khaki, czarnym oraz moro. Kostki to świetna baza, żeby połączyć militarną surowość z nieokiełznaną fantazją sceny alternatywnej, co od lat z upodobaniem robią klienci sklepu Rock Metal Shop.

Spodnie bojówki

Ten krój spodni, podobnie jak plecak kostka, jest popularny u przedstawicieli subkultur którzy chcą bawić się zadziorną, wojskową konwencją, łącząc ją z innymi elementami i personalizując. Na stronie rock metal shop znajduje się bogata oferta spodni utrzymanych właśnie w takim stylu. Są czarne, oliwkowe, a także w wielu rodzajach maskujących wzorów, od odcieni szarości aż po idealnie wtapiające się w leśne poszycie. Bojówki świetnie nadają się także do gier typu ASG.

Sklep Rock Metal Shop to od wielu lat pierwszy bastion polskich fanów sceny alternatywnej, którzy lubią ubiorem podkreślać swój charakter i komunikować światu swoje upodobania. Niezwykle szeroki wybór glanów i trampek sprawia, że trudno nie znaleźć tutaj produktu idealnego dla siebie. Stale poszerzany asortyment koszulek, spodni, a także innych części garderoby i akcesoriów zachęca do odwiedzania strony internetowej sklepu. Rock Metal Shop to miejsce w sieci, obok którego żaden fan alternatywnego wizerunku nie jest w stanie przejść z obojętnością. Warto je odwiedzić i przekonać się samemu.

Dodaj komentarz